Teadus ja tehnoloogia

Olles alguse saanud revolutsioonilisest lahendusest määrimisfilosoofias ja karastunud võistlusmaailma testkeskkonnas on innovatsioon ja parima võimaliku lahenduse leidmine Bardahlis alati esimesel kohal.
Seda iseloomustab väga hästi Bardahli loosung „Kui me ei suuda teha maailma parimaid kemikaale siis me ei tee neid üldse“ („If we can’t make the best chemicals in the world, we won’t make any at all“- Mr. Ole Bardahl).
Bardahl on ainus kelle toodetest võib leida Polar Plus ühendeid ja hetkel teadaolevalt ka ainus, kes kasutab Fulereeni. Need on kaks peamist lisandit, mille kõrval figureerib veel hulganisti teisi innovaatilisi lahendusi.
 


 
 

 

Labora

Tootearenduse käigus testitakse kõik tooted laboris, kus läbitakse näiteks mootori- või vastava masina teststendid, 4-kuuli test, OEM- originaaltootja eritestid (nt autotootjate testid konkreetse mootori jaoks) jne. Mr. Ole Bardahl, olles leiutanud Polar Plus tehnoloogia just mootorispordis oma tulemuste parandamiseks ja konkurentide ees eelise saavutamiseks, nägi, et toodete testimiseks on parim keskkond just võistlusrada (vt lisaks SPORT).
Bardahl teeb tihedat koostööd tootearenduses ka originaaltootjatega ja mitmete autotootjate spetsiaalkeemia ja -õlid on just Bardahli toodetud (vt nimekiri).
 
Bardahli tootmiskvaliteet on kontrollitud ja sertifitseeritud ISO 9001, ISO 9002 ja ISO 14001 sertifikaatidega.